Prekių apmokėjimas

Apmokėjimo būdai:

  • Elektroninė bankininkystė
  • Bankinis pavedimas
  • Mokėjimo kortelė

Elektroninė bankininkystė

Pasirinkus norimą banką būsite nukreipti į jūsų pasirinkto banko puslapį, kuriame turėsite prisijungti ir patvirtinti mokamą sumą. Tuomet reikės suvesti mokėjimo duomenis autentifikavimui ir patvirtinti. Sėkmingai atlikus mokėjimą gausite el. paštu patvirtinimą apie gautą apmokėjimą (gali būti prie spam) bei nurodytu telefono nr gausite sms su gauto apmokėjimo patvirtinimu. Tai gali užtrukti kelias min.


Bankinis pavedimas

Patvirtinus užsakymą sistema el. paštu išsiųs išankstinę sąskaitą faktūrą apsimokėjimui. Nepamirškite mokėjimo paskirtyje nurodyti Jūsų užsakymo numerį. Apie gautą apmokėjimą informuosime el. paštu (gali būti prie spam) bei nurodytu telefono nr gausite sms su gauto apmokėjimo patvirtinimu. Tuomet pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.

UAB „Hipoestės gėlės“
Įm. k.: 241537130
AB SEB bankas
a/s LT88 7044 0600 0079 4108
Mokėjimo paskirtyje Jūsų užsakymo numeris

Bankiniu pavedimu galite atsiskaityti jeigu ir pasirinkote kitą apmokėjimo būdą. El. paštu sistema automatiškai kiekvienam klientui išsiunčia išankstinę sąskaitą faktūrą pagal kurią galite atlikti apmokėjimą. Buhalterei patvirtinus gautą apmokėjimą informuosime Jus.


Mokėjimo kortelė

Pasirinkus atsiskaitymą mokėjimo kortele turėsite pateikti Jūsų mokėjimo kortelės duomenis atsidariusiame lange. Pateikus visą reikalingą informaciją ir atlikus apmokėjimą gausite el. paštu patvirtinimą apie gautą apmokėjimą (gali būti prie spam) bei nurodytu telefono nr gausite sms su gauto apmokėjimo patvirtinimu. Tai gali užtrukti kelias min.

Pasirinkimas mokėjimo kortelė- tai nėra pasirinkimas, jog atsiskaitysite gavę prekę kurjeriui, paštomate ar parduotuvėje! Prekės išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą.