Gėlių atsiėmimas, pristatymas

Būdai užsisakyti:

Parduotuvių telefonais

Skintas, vazonines gėles ir jų kompozicijas El parduotuvėje

Sandėlio prekes www.geliupasaulis.lt

Būdai gauti:

Atsiimkite parduotuvėse-atsiėmimo punktuose

Pristatysime į namus, užsisakant gyvas gėles

Pristatysime kurjeriais į namus, paštomatais

Pristatymus vykdome TIK miestuose, į rajonus nevežame. Pasiliekame teisę užsakymą atšaukti ir grąžinti pinigus, jeigu negalėsime pristatymo įvykdyti (į rajonus nevežame).

Pirkimas el parduotuvėje skintas, vazonines gėles:

  1. Pasirinkite Jums tinkamiausią Gėlių Pasaulis parduotuvę gėlių atsiėmimui.
  2. Išsirinkite norimas gėles ar jų kompozicijas arba parduotuvės telefonu užsisakykite puokštę ir paskui ją apmokėkite. Skintas gėles galite komponuoti patys susidėdami jas į pirkinių krepšelį (darydami užsakymą nurodyti papildomoje informacijoje, kad norite surišti visas gėles į puokštę ar po kiek vnt supakuoti gėles);
  3. Pasirinkite Jums tinkamiausią dieną ir laiką kada būtų patogiausia atsiimti pasirinktoje mūsų parduotuvėje. Jei yra laisvas laikas, tai galite atsiimti gėlių užsakymą jau tą pačią dieną! Jeigu yra galimybė tame mieste, galite pasirinkti pristatymą į namus ar darbo vietą.
  4. Atsiskaityti galite elektronine bankininkyste ar pavedimu. Pasirinkus pavedimu gėlės ar prekės bus atiduodamos tik patvirtinus buhalterei apie gautą pavedimą (atsiskaitomoji sąskaita SEB). Buhalterės darbo laikas I-V 9-17val. Nesusimokėjus gėlių rezervacija galima iki 2 dienų.
  5. Pasirinktu laiku atvykite į pasirinktą Gėlių Pasaulis parduotuvę

Užsakymai taip pat priimami parduotuvių telefonais.

Pristatymus vykdome: Klaipėdoje, Vilniuje, Alytuje, Marijampolėje, Panevėžyje bei kiti.

Pristatymus vykdome TIK miestuose, į rajonus nevežame. Pasiliekame teisę užsakymą atšaukti ir grąžinti pinigus, jeigu negalėsime pristatymo įvykdyti (į rajonus nevežame).

Skintas, vazonines gėles bei jų kompozicijas pristato ziticity.com