Gėlių atsiėmimas, pristatymas

  1. Pasirinkite Jums tinkamiausią Gėlių Pasaulis parduotuvę gėlių atsiėmimui.
  2. Išsirinkite norimas gėles ar jų kompozicijas. Skintas gėles galite komponuoti patys susidėdami jas į pirkinių krepšelį (darydami užsakymą nurodyti papildomoje informacijoje, kad norite surišti visas gėles į puokštę ar po kiek vnt supakuoti gėles);
  3. Pasirinkite Jums tinkamiausią dieną ir laiką kada būtų patogiausia atsiimti pasirinktoje mūsų parduotuvėje. Jei yra laisvas laikas, tai galite atsiimti gėlių užsakymą jau tą pačią dieną!
  4. Atsiskaityti galite elektronine bankininkyste ar pavedimu. Pasirinkus pavedimu gėlės ar prekės bus atiduodamos tik patvirtinus buhalterei apie gautą pavedimą (atsiskaitomoji sąskaita SEB). Buhalterės darbo laikas I-V 9-17val. Nesusimokėjus gėlių rezervacija galima iki 2 dienų.
  5. Pasirinktu laiku atvykite į pasirinktą Gėlių Pasaulis parduotuvę

Užsakymai taip pat priimami parduotuvių telefonais (kurios karantino metu vykdo gėlių atsiėmimą). Atsiskaitymas prie parduotuvės kortele.

Dėmesio! Klaipėdos ir Vilniaus mieste gėlių užsakymus Jums pristatys mūsų naujasis partneris - Citybee kurjeriai (į rajonus užsakymų nepristato). Nuo užsakymo patvirtinimo Jums gali pristatyti jau per artimiausias 2val!